+371 64130466

Zoostop

17.65€
  • Ex Tax: 14.59€
  • Product Code: 2900140000299
  • Availability: In Stock

Papildbarība lauksaimniecības dzīvniekiem un putniem caurejas simptomu mazināšanaiRAKSTUROJUMS. Produkts sastāv no vielām, kam piemīt adsorbenta*/abso..

Papildbarība lauksaimniecības dzīvniekiem un putniem caurejas simptomu mazināšanai

RAKSTUROJUMS. Produkts sastāv no vielām, kam piemīt adsorbenta*/absorbenta īpašības, tās kombinētas ar karoba miltiem (savelkošas, jeb astringentas īpašības) un C vitamīnu.  

Absorbents bentonīts sasaista proteīnus, tāpēc ātri izvada no organisma patogēnās baktērijas (baktēriju galvenā sastāvdaļa ir proteīns), bet klinoptiolīts (īpašs mālu paveids) spēj absorbēt amonjaku (vairāk nekā 17%), kā arī citus toksiskos elementus un gāzes, kas parasti veidojas zarnās diarejas laikā.

Sepiolīts ir teicams adsorbents un absorbents – ļoti poroza viela ar lielu virsmas laukumu, kas spējīga piesaistīt un uzsūkt sevī ne vien gāzes, bet arī ķīmiskos savienojumus. Šo vielu plaši izmanto ne vien medicīnā, bet arī ūdens filtros un gaisa attīrītājos.

*Adsorbcija – spēja saistīt  gāzes vai izšķīdušas vielas uz savas virsmas.

N.B. Diarejas laikā tievo zarnu gļotāda ir iekaisusi un uzbieznēta, līdz ar to zaudējusi spēju uzsūkt barības vielas. Šī iemesla dēļ, caurejas mocīti dzīvnieki neaug un novājē.

Ar savelkošu vielu (tanīni) palīdzību iespējams paātrināt iekaisušas gļotādas atveseļošanos. ZOOSTOP sastāvā ir karoba milti, kuri iedarbojas savelkoši, jo satur daudz tanīnu, kuri piesaistoties zarnu sienai samazina pārlieko gļotu sekrēciju un aptur šķidruma zudumus, kā arī iedarbojas remdējoši uz iekaisušajām gremošanas trakta daļām.

ZOOSTOP iedarbojas momentāni: aptur šķidruma un elektrolītu zudumus, uzlabo fēču konsistenci, līdz ar to uzlabojot dzīvnieka vispārējo veselības stāvokli.

ZOOSTOP labi šķīst gan ūdenī, gan pienā, var tikt lietots:

kā vienīgais caurejas apturēšanas līdzeklis stresa, barības maiņas, aprūpes un/vai ēdināšanas kļūdu ierosinātas caurejas gadījumā, kā pirmās palīdzības līdzeklis, līdzko novērotas caurejas pazīmes (ja dzīvnieka vispārējais stāvoklis ir apmierinošs un apetīte saglabāta).

Kombinācijā ar jebkuru ārsta nozīmētu terapiju (E.Coli, Pasteurellea, Clostridia un c. gadījumos). Nesaderība ar zālēm nav tikusi novērota.

LIETOŠANA:

Novērojot caurejas pazīmes, iekļaujiet ZOOSTOP slimo dzīvnieku barības devā; vienmērīgi iemaisiet. Ūdeņainas caurejas gadījumā lietojiet maksimālo dienas devu.

TEĻIEM: 15 g vienam dzīvniekam katrā ēdināšanas reizē, 3 dienas. PIEAUGUŠIEM LIELLOPIEM: 30 – 60 g dzīvniekam dienā, 3 dienas. AITĀM UN KAZĀM: 15-20 g dzīvniekam dienā, 3 dienas. JĒRIEM UN KAZLĒNIEM: 5-10 g dzīvniekam dienā. ZIRGIEM: 40 g dzīvniekam dienā; PUTNIEM: 150-300 g/100 kg gatavās barības, 7 dienas. CŪKĀM: 600 g/100 kg barības, lietojot 21 dienu; 1200 g/100 kg barības, lietojot 7 dienas. KUMEĻIEM: 20 g dzīvniekam dienā; MAZA IZMĒRA SUŅIEM: 1 – 2 g diena; VIDĒJA IZMĒRA SUŅIEM: 3 g dienā; LIELA IZMĒRA SUŅIEM: 5 g diena, 3 dienas. Ja nepieciešams, ieteiktās devas drīkst dubultot, ka arī lietot produktu tikai 2 dienas pēc kārtas.

SASTĀVS kg:

E562 Sepiolīts 156,000 mg

E558 Bentonīta-montmorilonīts 200,000 mg

Vitamīns C 1.000 mg. Nesējs: karoba milti,

vājpiena pulveris un dekstroze līdz 1000 g.

IEPAKOJUMS: spainītis 1 kg.

Produkts izgatavots itāļu kompānijā TECNOZOO.

Ražotāja pārstāvis Latvijā: Dimela Veta Latvija.

Tālr.:+371 80700008; www.dimelaveta.lv

PVD atļauja Nr. 018563