+371 64130466

ZIEGLER - veiksmīgas trīs paaudzes

ZIEGLER - veiksmīgas trīs paaudzes

Viss sākās pirms vairāk nekā 100 gadiem kā mazs elektronisko preču veikals Pottmes, Bavārijā vācijā. Šis bijušais mazumtirdzniecības veikals tagad ir kļuvis par modernu globālu spēlētāju ar trim starptautiskām ražotnēm un vairāk nekā 600 darbiniekiem un izplatīšanas partneriem visos kontinentos.

Šodien ZIEGLER ir starptautiskais rapša ražas novākšanas tehnoloģijas tirgus līderis un piedāvā visplašāko transporta risinājumu klāstu lauksaimniecības kultūraugu novākšanas iekārtu stiprinājumiem vairāk nekā 130 modeļiem. Turklāt ZIEGLER ir OEM piegādātājs, kā arī līgumu ražotājs daudziem starptautiskiem un labi zināmiem uzņēmumiem. Lauksaimniecības tehnoloģiju nozarē ZIEGLER ražo ar nosaukumu ZIEGLER-Harvesting lauksaimniecības kultūru papildierīces un ierīces eļļas augu, piemēram, kukurūzas, rapšu un sojas, ražas novākšanai, kā arī dozēšanas tehnoloģiju skābbarībai. Citi produkti ir augsnes apstrādes tehnika (ZIEGLER-Cultivation) un treilera piekabe (ZIEGLER- Transport). Blakus saviem produktiem ZIEGLER piedāvā plašu sortimentu līgum ražošanas jomā attiecībā uz mašīnbūvi un transportlīdzekļu tehnoloģijām.

ZIEGLER - inovācijas un kvalitāte, kas izgatavota Vācijā Progress nepieļauj apstāšanos. Tāpēc ZIEGLER rūpējas par pastāvīgu produktu un pakalpojumu uzlabošanu. Zināšanas un pašu, kvalificētu departamentu cieša sadarbība būvniecības, elektronikas, mašīnbūves un instrumentu ražošanas jomā garantē pastāvīgu un spēcīgu procesu optimizāciju. Mūsdienu tehniskais aprīkojums ar ražošanas līnijām visās rūpnīcās garantē augstu kvalitāti. Visas ZIEGLER rūpnīcas ir sertificētas ar ISO-9001

Galvenais birojs, administrācija un vadība, izstrāde, līgumu un pasūtījumu kontrole, kā arī pirkumu birojs atrodas Pottmes, Bavārijā. Tādējādi visiem ZIEGLER klientiem ir Vācijas līgumpartneris un viņi slēdz savus līgumus saskaņā ar Vācijas likumiem. ZIEGLER rūpnīcas realizē klientu projektus ar ļoti labiem noteikumiem un nosacījumiem. Katrs dīleris piedāvā kontaktpersonu ar ļoti labām vācu un angļu valodas zināšanām, lai garantētu vienmērīgu saziņu. Attiecībā uz pārrobežu pārvadājumiem ZIEGLER realizē precīzu un uzticamu muitošanu. Loģistiku var apstrādāt ar uzņēmuma transportlīdzekļu parku.

Īsumā

- Galvenais birojs un administrācija: Pottmes, Vācija

- ZIEGLER rūpnīcas: Nýřany (Čehijas Republika) un Daugavpils (Latvija)

- Visu objektu kopējais īpašums: apm. 30.000 kvadrātmetri

- izplatīšanas partneri un biroji visā pasaulē: aptuveni 100

- Kopā nodarbinātie: 685

- Pakalpojumu jomas: mašīnbūve, transportlīdzekļu tehnoloģija, transportlīdzekļu konstrukcijas

- Pašu zīmoli: ZIEGLER-Harvesting, ZIEGLER-Transport, ZIEGLER-Cultivation, ZIEGLER-Classic-Cars

- Atsauces klienta mašīnbūve: Claas, Kverneland, Cargotec, Schaffelhuber utt.

- Atsauces klienta transportlīdzekļu inženierija: Delphi, Morgan Rekofa, Faurecia, Takata utt.