+371 64130466

Rumenol fast

9.50€
  • Ex Tax: 7.85€
  • Product Code: 5900232787616
  • Availability: In Stock

Papildbarība ātrai priekškuņģu darbības atjaunošanai un apetītes rosināšanai atgremotājiem. Satur ārstniecības augus.RAKSTUROJUMS: Rumenol fast veicin..

Papildbarība ātrai priekškuņģu darbības atjaunošanai un apetītes rosināšanai atgremotājiem. Satur ārstniecības augus.
RAKSTUROJUMS: Rumenol fast veicina spurekļa motoriku un sakārto (atjauno) gremošanas/atgremošanas procesus. Līdzeklis uzlabo gremošanas sulu un žults izdalīšanos, kā arī rosina apetīti. Pateicoties sastāvā iekļautajiem ārstniecības augiem, samazina gremošanas orgānu saslimšanu (atonijas) risku. Tautā saukts kā “gremojamās zāles”. Lietojiet gadījumos, kad novērota samazināta ēsgriba, vai gremošanas/ atgremošanas funkciju traucējumi. Deva govīm: 500 ml dienā, tieši mutē. Pirms lietošanas saskalot.
N.B. Vienmēr pārliecinieties, ka rīšanas reflekss ir saglabāts.
SASTĀVS: glicerīns, propilēnglikols, laktoze un ārstniecības augi. Nozīmīgas piedevas: smaržīgā kalme (Acorus calamus), meža dižzirdzene (Angelica archangelica), vērmele (Artemisia absinthium), baltais čemeriņš (Veratrum album). Drīkst izmantot bioloģiskajā ražošanā saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 834/2007 un Regulu (EK) Nr. 889/2008.
JŪSU IEGUVUMI:
● neatliekamās palīdzības līdzeklis ar kura palīdzību iespējams ātri atjaunot priekškuņgu darbību atonijas gadījumā,
● laikus atjaunota ēstgriba = novērsts aknu taukainās deģenerācijas risks,
● uzlabojot ēstgribu ar rūgtvielu palīdzību, iespējams palielināt apēstās lopbarības daudzumu pēc dzemdībām = veiksmīgāka laktācija.